Projekty Iron Squad « Wróć

Projekty grupy Iron Squad to przede wszystkim gry z serii Jagged Alliance, legendy gatunku gier taktycznych. Owe projekty charakteryzują się bardzo dużym rozbudowaniem i ogromną ilością tekstu sięgającą kilkudziesięciu stron A4 na każdy. Obecnie prowadzimy prace nad zupełnie nowymi projektami niezwiązanymi z ww. serią. Więcej dowiesz się z informacji poniżej.


GTA IV: The Lost and Damned
Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned jest pierwszym oficjalnym rozszerzeniem dla wydanego półtora roku wcześniej pierwowzoru. To niezwykle rozbudowana gra z ogromną ilością tekstu, lecz nasz zespół ma już doświadczenie ze znacznie większymi projektami. Zamierzamy przetłumaczyć całą grę, jak najwierniej oddając klimat serii Grand Theft Auto i Liberty City.

Magicka
Niewielka gra wzorowana na kultowym Diablo z nietypowym humorem. Wcielamy się w jednego z czterech młodych adeptów sztuki magicznej i bierzemy udział w krucjacie przeciwko złemu czarnoksiężnikowi. Gra pełna jest odniesień do szeroko pojętej popkultury. W wersji angielskiej przeważają Gwiezdne Wojny, które w Polsce nie są tak znane jak w USA. Różne ciekawe dowcipy z nimi związane staramy się przekładać na polskie realia i w miarę możliwości zastępować odniesieniami do polskiej rzeczywistości.

Aion: The Tower of Eternity
Najnowsza produkcja autorów znanej serii Lineage i jednoczesnie pierwszy projekt zespołu Iron Squad ze świata fantasy. Aion to gra zaliczana do gatunku MMO, porównania z World of Warcraft są tu jak najbardziej na miejscu. A jak każda gra tego typu, Aion zawiera mnóstwo wymyślnego tekstu wymagającego od tłumaczy wyobraźni i zaangażowania.

Następna strona »
Strona 1 z 2